اپل ویژن پرو با مشکل جدیدی در پوشش شیشه‌ای روبرو است

اپل ویژن پرو با مشکل جدیدی در پوشش شیشه‌ای روبرو است

اخبار
بدون دیدگاه

اپل ویژن پرو، هدست واقعیت افزوده اپل، با وعده‌های فراوانی بعد از خرید گوشی آیفون روانه بازار شد. اما به نظر می‌رسد این محصول جدید با مشکلاتی در بخش کیفیت ساخت روبرو است. وجود ترک در پوشش شیشه‌ای هدست اپل ویژن پرو، نگرانی‌هایی را در مورد کیفیت ساخت این محصول و احتمال آسیب‌پذیری آن در برابر ضربه یا فشار ایجاد کرده است.

گزارش مشکلات اپل ویژن پرو

کاربران متعددی در Reddit، توییتر و سایر انجمن‌های آنلاین، از وجود ترک‌های یکسان در قسمت شیشه‌ای هدست اپل ویژن پرو خبر داده‌اند. این ترک‌ها که در لبه پایینی شیشه و در نزدیکی محل اتصال به بند هدست مشاهده می‌شوند، ظاهراً در اثر فشار ناچیز یا حتی بدون هیچ دلیل مشخصی ایجاد می‌شوند. هنوز مشخص نیست که چه تعداد از هدست‌های اپل ویژن پرو به این مشکل دچار هستند. با این حال، گزارش‌های متعدد از کاربران در سراسر جهان نشان می‌دهد که این مشکل فراگیرتر از یک مورد منفرد است.

علل احتمالی اپل ویژن پرو

هنوز دلیل قطعی این مشکل مشخص نشده است. برخی از کاربران معتقدند که نقص در طراحی یا فرآیند ساخت شیشه هدست، دلیل ایجاد این ترک‌ها است. برخی دیگر نیز احتمال ضربه یا فشار نامناسب در حین حمل و نقل یا استفاده از هدست را مطرح می‌کنند.

اقدامات اپل برای اپل ویژن پرو

تا به امروز، اپل به طور رسمی مشکل ترک خوردن شیشه هدست اپل ویژن پرو را به رسمیت نشناخته است. با این حال، برخی از کاربران گزارش داده‌اند که پس از تماس با پشتیبانی اپل، هدست خود را تعویض کرده‌اند.

جمع‌بندی

مشکل ترک خوردن شیشه هدست اپل ویژن پرو، می‌تواند به وجهه این محصول جدید و اعتماد کاربران به اپل لطمه بزند. انتظار می‌رود که اپل در اسرع وقت به طور رسمی به این مشکل اذعان و برای رفع آن چاره‌ای بیندیشد.

نکات

  • در این مقاله سعی شده است تا با لحنی عینی و بی‌طرفانه به بررسی مشکل ترک خوردن شیشه هدست اپل ویژن پرو پرداخته شود.
  • از ارائه اطلاعات نادرست و گمانه‌زنی‌های بی‌اساس خودداری شده است.
  • گزارش‌های ارائه شده در این مقاله بر اساس گزارش‌های کاربران و منابع معتبر جمع‌آوری شده است.
  • کاربران می‌توانند با مراجعه به انجمن‌های آنلاین و صفحات پشتیبانی اپل، اطلاعات بیشتر و تجربیات سایر کاربران را در مورد این مشکل مطالعه کنند.
نظر شما راجع به این مقاله چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدترین ها

عضویت در خبرنامه

لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

همچنین شاید دوست داشته باشید!