بهترین بازی‌های ترسناک ios

بهترین بازی‌های ترسناک ios

معرفی بازی و نرم افزار
2 دیدگاه

بازی‌های امروزی در هر ژانری همیشه به سمت بهتر شدن حرکت می‌کنن. نقشه‌های بزرگتر، محتوای بیشتر و کلی عامل دیگه وجود دارن که به جلب توجه‌ بیشتر بازیکن‌ها به بازی کمک می‌کنن. این امر مزیت‌های زیادی داره اما می‌تونه جامعه‌ی گیمرها رو از انبوه بازی‌های کوچک‌تر و تازه واردی که ساخته می‌شن، دور کنه.

بعضی از بهترین بازی‌های موجود رو می‌تونین در زمان یک استراحت کوتاه بازی کنین. بازی‌های ترسناک به طور خاص به خوبی از این ایده پیروی می‌کنن، چون یک بازه‌ی زمانی کوتاه به المان‌های ترسناک اجازه می‌ده تا همیشه تازه و پر از هیجان باقی بمونن، بدون اینکه به چرخه‌ی تکرار بیفتن. جالبه بدونین که بعضی از این بازی‌ها حتی توسط جامعه‌ی طرفدارهای سبک وحشت به عنوان نمونه‌های خارق‌العاده‌ی این ژانر تحسین شدن. در هر صورت خیلی از بهترین بازی‌های ترسناک ios درخشان، تجربیات کوتاه و ساده‌ای هستن که شایسته‌ی توجه هستن.

بازی‌های ترسناک یا اصطلاحاً ژانر Horror، هم از نظر موضوعی و هم از نظر سبک و سیاقی که از طریق اون، به القای حس وحشت در بازیکن می‌پردازند، به انواع مختلفی تقسیم می‌شن. بعضی وقت‌ها این بازی‌ها با داستان‌های تأثیرگذار و فلسفه‌ی خاصی که در ساختار خودشون به کار می‌گیرن، مخاطب رو تا مدت‌ها درگیر مفاهیم پیچیده و روانشناختی می‌کنن.

این موضوعات، ممکنه از بعضی مشکلات اجتماعی فرهنگی گرفته تا مسائل مختلف روانشناخی و یا هر موضوعی که مناسب برای ایجاد حس اضطراب و تزریق آدرنالین در رگ‌های مخاطب باشه رو شامل شده باشن. بعضی وقت‌ها هم مسئله ساده‌تر از این حرف‌هاست و احساس ترس و هیجان تنها با دسته‌ای از زامبی‌ها که با یک اره برقی شما رو دنبال می‌کنن، به مخاطب ارائه می‌شه. در این مقاله قصد دارم تا باهم به چندتا از بهترین بازی‌های ترسناک ios نگاهی داشته باشیم.

بهترین بازی‌های ترسناک برای آیفون 2023

بازی‌های ترسناک زیادی برای آیفون وجود داره. بهترین‌ها می‌تونن با گیم پلی استخون‌دار، جلوه‌های صوتی شگفت انگیز و طراحی پس‌زمینه وهم انگیز، مو به تن‌تون سیخ کنن؛ از بازی‌های صوتی محور گرفته تا فرار از اتاق ترسناک، در اینجا خلاصه‌ای از ترسناک‌ترین بازی‌های آیفون وجود داره که اگه عاشق ترس هستین، می‌تونین اون‌هارو بازی کنین.

Death Park: Scary Clown Horror بهترین بازی‌های ترسناک ios

Death Park: Scary Clown Horror

Death Park عناصر کاوش جهان باز رو در قالب یک بازی ترسناک برای شما به ارمغان میاره و داستان بازی در یک محیط پارک متروکه اتفاق میفته. اهداف بازی، شجاعت به خرج دادن در فضایی ظاهرا نگران‌کننده، با حرکت روی نوک پا و جستجوی معماها، پیدا کردن سرنخ‌ها و فرار از دلقک قاتله که بی‌هدف در حالت پارانویا پرسه می‌زنه.

این مقاله هم شاید به کارت بیاد: بهترین بازی‌های گوشی آیفون

پارک مرگ ممکنه بهترین بازی ترسناک ios داستان محور در موبایل نباشه، اما مطمئنا چیزهای زیادی رو به ارمغان میاره. به خصوص سکانس‌های تعقیب گربه و موش این بازی که واقعا میخکوب کننده هستش.

Dead by Daylight بهترین بازی‌های ترسناک ios

Dead by Daylight

از وقتی کهDead by Daylight  برای اولین بار در سال 2016 وارد بازار شد مورد ستایش قرار گرفته. مخصوصا نسخه‌های تلفن همراه این بازی کمک کردن تا طرفدارهای جدیدی به این بازی اضافه شن.

این بازی جهانی هستش که فهرستش از موضوعات همیشه در حال تکامل پر شده. این بازی از سرتاسر جهان و در سطح‌های مختلف طرفدارهای پر و پا قرصی داره.

در Dead by Daylight، شما وظیفه دارین یکی از دو نقش رو به عهده بگیرین: اولین نقش قاتل هستش، که کارش شکار، به دام انداختن و سلاخیه. و بازمانده، که باید با بقیه قربانی‌ها متحد بشه تا معماها رو حل کنه، اهداف رو کامل کنه و قبل از روشنایی روز برای فرار راهی پیدا کنه. در اصل، این یک بازی بزرگ موش و گربه طوریه، و صرف نظر از این‌که کدوم نقش رو انخاب می‌کنین، بازی فوق‌العاده سرگرم کننده‌ای هستش.

Poppy Playtime بهترین بازی‌های ترسناک ios

Poppy Playtime

Poppy Playtime به شما این امکان رو می‌ده که نقش یک کارمند سابق یک شرکت معروف اسباب بازی سازی رو بازی کنین. به این ترتیب، شما باید کارخونه متروکه رو پس از ناپدید شدن کارکنانش بررسی کنین و دنبال سر نخ‌ها باشین. با این حال، برخلاف تصور عمومی، کارخونه اونقدری که مشاوران املاک اعلام کردن خالی نیست، چون وقتی پاتون رو داخل کارخونه می‌ذارین می‌فهمین که اون‌جا تنها نیستین.

این مقاله هم شاید برات جذاب باشه: بهترین بازی‌های استراتژیک آیفون

Evil Nun: Horror in the School بهترین بازی‌های ترسناک ios

Evil Nun: Horror in the School

در Evil Nun، هدف شما اینه که هم به هر قیمتی از روح مخوف بازی دوری کنین، و هم همه سرنخ‌ها و کلیدهایی رو که به امنیت شما منجر می‌شن رو به هم متصل کنین تا پازل بازی تکمیل بشه. به طور معمول، این کار خیلی ساده هستش، اما با این وجود پر از معماها و صحنه‌های وحشتناکه که می‌تونه تا ساعت‌ها شمارو جذب خودش کنه.

Eyes: Scary Thriller بهترین بازی‌های ترسناک ios

Eyes: Scary Thriller

این یک چیز بدیهی هستش که خونه‌های مسکونی متروکه و قلعه‌های خالی معمولا مکان‌های وحشتناکی هستن. با توجه به همین Eyes: Scary Thriller  کل فرضیه خودش رو حول محور یک همچین محل نگران کننده‌ای استوار می‌کنه.

هیچ شکی در این وجود نداره که Eyes یکی از سخت‌ترین بازی‌های مخفی کاریه که تا به حال انجام دادین. علاوه بر‌ این، مکان‌های بازی با شکاف‌های سایه‌دار، راهروهای آلوده، و فضایی آشکار که هم کثیف و هم آزاردهنده هستن همراه هستش. با در نظر گرفتن همه این‌ها، می‌تونین به راحتی برای چندین ساعت در دنیای اون گم بشین به خصوص اگه قصد دارین شدت اون رو با یک هدفون دو برابر کنین.

این مطلب هم بهت کمک می‌کنه: بهترین بازی‌های دو و چند نفره برای گوشی آیفون

The House of Horror: Can You Escape بهترین بازی‌های ترسناک ios

The House of Horror: Can You Escape

 The House of Horror: Can You Escapeیک بازی کوچیک ترسناک از Tiny Boy هستش. این بازی از عناصر گیم پلی سنتی بر پایه فرار از اتاق پایه ریزی شده. شما در این بازی می‌تونین یک سلاح برای جلوگیری از خراب کردن ماجراجویی شکار عمارت توسط افراد شیطانی به کار بگیرین.

پازل‌های مبتنی بر موجودی شامل استفاده از یک آیتم خاص در یک منطقه یا یک شی برای باز کردن اسرار اون پازل هستش. باید بگم که آیتم‌های زیادی در این بازی وجود داره و ترکیب اون‌ها با هم بازی رو جذاب می‌کنه. ترکیب آیتم A با آیتم B یا حتی C یک آیتم جدید به بازیکن می‌ده. بعد می‌شه از آیتم جدید برای باز کردن اسرار بیشتر استفاده کرد.

این روهم بگم که یک نقشه کوچک در گوشه سمت راست پایین صفحه، مکان فعلی شما رو نشون می‌ده.

من نقشه کوچکی که با دست طراحی شده بود رو دوست داشتم و وقتی دیدم قدم‌هایی که از گوشه‌ای از یک اتاق به گوشه‌ای از اتاق در پشت در بسته حرکت می‌کردن، وحشت‌زده شدم. اتاقی که شخصی در اون بود احتمالا حاوی یک آیتم کلیدی بود و نقشه در ارائه نکاتی درباره مکان‌های خاص بسیار مفید بود.

The House of Horror گرافیک فوق العاده ای داره. جلوه‌های نور و سایه به کل عمارت ترس بیشتری می‌بخشه. بعضی مکان‌ها خیلی تاریک هستن، بنابراین ممکنه مجبور بشین روشنایی آیفون خودتون رو تنظیم کنین تا همه چیز رو واضح ببینین. اگه عاشق بازی‌های ماجراجویی فرار از اتاق، هستین و میل به ترس زیادی در شما وجود داره، باید این بازی رو در دستگاه iOS تون نصب کنین.

Forest 2 بهترین بازی‌های ترسناک برای آیفون

Forest 2

اگه عاشق بازی‌های اسلندرمن هستین، سری بازی‌های ترسناک Forest از Lukas Jaeckel یکی از بازی‌های مورد علاقه من در ترسناک هستن. به جای موجود قد بلند و رنگ پریده از جنگل، شخصیت اصلی بازی یعنی اونریو وحشتناک شما رو تعقیب می‌کنه. وقتی اونریو شما رو دید و خیلی به شما نزدیک شد، باید بگم بازی تموم می‌شه. اگر فیلم J-Horror Ringu رو دیده باشین، به خصوص سکانس آخر فیلم، می‌تونین فکر کنین صحنه‌ای که روح انتقام جو به طعمه اش نزدیک می‌شه چقدر ترسناک به نظر می‌رسه.

در ابتدا، گیم پلی Forest 2 ممکنه خیلی شبیه به یک بازی Slenderman به نظر برسه، اما بعضی از عناصر وجود دارن که اون رو به عنوان یک شبیه سازی کامل به حساب نمیارن. این بازی به چند فصل تقسیم شده و عناصری مثل آزاد کردن روح و جمع آوری کلید برای باز کردن دروازه‌های باز شده وجود داره که بازی رو به یک بازی‌ ترسناک استاندارد با نقطه و کلیک برای تلفن همراه نزدیک می‌کنه. چیزی بیشتر از ترس‌های سطحی در این بازی وجود داره چون بازی به شما این امکان رو می‌ده سرنخ‌هایی رو برای کشف رمز و راز onryō و فرار از خشم اون پیدا کنین. مطمئن شین که روشنایی صفحه گوشی خود را تنظیم کردین تا دید واضحی از جنگل تاریک و متروک داشته باشین و صدای اون رو افزایش بدین تا بتونین صدای نزدیک شدن اون رو بشنوین.

اگه خواستی بیشتر در مورد این مقاله بدونی: بهترین بازی های فوتبال ios

تصاویر سه بعدی Forest 2 برای یک بازی موبایلی خیلی عالی هستش. بازی توسط Unity ساخته شده  و بعد بصری اول شخص این بازی کاوش رو خیلی هیجان انگیز و در عین حال ترسناک می‌کنه. این بازی کاملا رایگانه و خیلی بهتر از اکثر بازی‌های Slenderman موجود برای تلفن همراه هستش.

papa sangre بهترین بازی‌های ترسناک برای آیفون

Papa Sangre

صدا تقریبا در همه بازی‌های ترسناک برای ترسوندن شما نقشی کلیدی ایفا می‌کنه. آیا یک بازی می‌تونه کاملا به صدا وابسته باشه؟ Papa Sangre دقیقا این کار رو با کمک صدای سه بعدی به صورت واقع گرایانه انجام می‌ده.

در Papa Sangre تاریکی کامل وجود داره و شاید نخواین به اعماق پرتگاه برین، اما برای فرار از این هزارتو به این کار نیاز دارین. برای جلوگیری از موانع و موجودات ترسناک باید با دقت گوش کنین و نشانه‌های مناسب رو انتخاب کنین. در حالی که گوش‌های شما نقش کلیدی ایفا می‌کنن، شما همچنین باید از انگشتان‌تون استفاده کنین. در صفحه لمسی، باید دویدن، راه رفتن یا پنهان شدن رو شبیه سازی کنین. یک غرغر ترسناک یا خنده وهم انگیز ممکنه شما رو مجبور کنه بدوین تا از تماس با ارواح جلوگیری کنین.

صداهای محیطی خیلی بیشتر به ترس فضا اضافه می‌کنن. ریختن آب، صداهای سطحی و بقیه افکت‌ها کاملا واقعی و ترسناک هستن. وقتی که با هدفون بازی می‌کنین، Papa Sangre بهترین عملکرد رو براتون داره. صدای فراگیر سه بعدی واقعاً تجربه‌ای وحشتناک رو برای شما به ارمغان میاره.

Year Walk بهترین بازی‌های ترسناک برای آیفون

Year Walk

Year Walk  ترسناک و عجیبه. این بازی با الهام از یک اسطوره سوئدی به شما امکان می‌ده جنگلی اسرارآمیز رو کشف کنین که در اون عجیب‌ترین موجوداتی که تا به حال ندیدین زندگی می‌کنن و همه اون‌ها ریشه در اساطیر سوئدی دارن.

پرسه زدن در اطراف جنگل‌های تاریک ترسناک‌ترین بخش بازی هستش، چون هیچ نقشه‌ای وجود نداره که شما رو به خونه راهنمایی کنه. برای دریافت نکات بازی باید پازل‌های مرموز رو حل کنین. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موجودات عجیب و غریبی که در سفرتون با اون‌ها روبرو می‌شین، یک برنامه دایره المعارف به نام Year Walk Companion رو دانلود کنین.

این مقاله هم حتما به دردت می‌خوره: بهترین گوشی سامسونگ برای بازی

از نظر بصری، Year Walk یک اثر هنریه. جلوه‌های نور، پس زمینه برفی، اشیاء شبه سه بعدی و شخصیت‌ها به زیبایی انجام شدن. هیچ تصویر ترسناک وجود ندارن، اما محیط و جلوه‌های صوتی، و جنگل تاریک وهم‌آور، باعث می‌شه مو به تن‌تون سیخ بشه. اگه به دنبال یک بازی ترسناک با گرافیک خیره کننده هستین، این بازی رو دانلود کنین. این بازی رو در یک شب سرد زمستونی با هدفون بازی کنین تا بیشترین حس ترس رو تجربه کنین.

Kowa Oto بهترین بازی‌های ترسناک برای آیفون

Kowa Oto

بازی‌های J-horror به خاطر انتقال احساسات تپش‌انگیزشون شناخته می‌شن. J-horror از فیلم‌هایی مثل Ringu  و  The Grudge الهام گرفته تا بازی‌هایی مثل Fatal Frame و  Sire رو بسازه.

برای آیفون، یکی از بازی‌های ترسناک J-horror که به ذهن می‌رسه،  Kowa Otoهستش. این یک بازی صوتی محور هست، بسیار شبیه به  Papa Sangre، با اضافه شدن تصاویری وحشتناک. این بازی با ترکیب جلوه‌های صوتی سه‌بعدی واقع‌گرایانه با گرافیک‌های ترسناک، اون لحظات جذاب رو تضمین می‌کنه.

شگفتی‌های فراوان این بازی Kowa Oto رو ترسناک‌تر از بازی‌های دیگه می‌کنه. یکی از ترسناک‌ترین شخصیت‌ها یک عروسک چوبی ریزه اندام هستش که شما رو به طور تصادفی و تقریبا در هر جایی دنبال می‌کنه.

The Woods

The Woods یک بازی ترسناک روانشناختی هستش که از منظر اول شخص انجام می‌شه. محیط جنگل خالی از سکنه من رو به یاد فیلم هایی مثل جادوگر بلر می‌ندازه. سیستم جهان باز باعث می‌شه در یک جنگل خزنده کاملا احساس تنهایی، درماندگی و گم شدن کنین.

به این مطلب هم سر بزن: بهترین بازی های موبایل

یک محقق تازه کار ماوراء الطبیعه وظیفه داره شیاطین ساکن جنگل رو از بین ببره. شما باید بهش کمک کنین تا صفحات گمشده یک کتاب آیینی رو جمع آوری کنه. اما ماجراجویی شما آسون نیستش، زیرا شیاطین در هر گوشه ای در کمین هستن و آماده کشتن شما هستن. چراغ قوه تنها سلاحیه که می‌تونین ازش برای دور کردن شیاطین استفاده کنین.

اینم بگم که گیم پلی Woods در گوشی‌های آیفون گرافیک خیره کننده‌ای داره.

Ellie: Help Me Out Please بهترین بازی‌های ترسناک برای آیفون

Ellie: Help Me Out Please

Ellie: Help Me Out Please  یک بازی پازل فرار از اتاق با موضوع ترسناک رایگان هستش. هدف کمک به یک دختر نوجوانه تا از یک خانه متروک فرار کنه. در این بازی شما وارد خانه ای ترسناک می‌شین و یک مانیتور تلویزیون پیدا می‌کنین. وقتی اون رو روشن می‌کنین، دختری بدبخت رو می‌بینین که در یک سلول زندان اسیر شده و از شما کمک می‌خواد.

شما باید با پیدا کردن آیتم‌ها و شکستن کدهای عددی به این دختر کمک کنین تا از سلول فرار کنه. سورپرایزهای نگران کننده و تعداد زیادی پازل حیرت انگیز مبتنی بر موجودی‌های بازی برای شما وجود داره. این بازی رو از دست ندین، نه برای حس ترسی که بهتون منتقل می‌کنه بلکه برای معماهای چالش برانگیز که ارائه می‌ده.

Forever Lost بهترین بازی‌های ترسناک برای آیفون

Forever Lost

Forever Lost  یک بازی ماجراجویی کلاسیک با مضمون ترسناک رو به آیفون شما میاره. این بازی جوری شما رو به بعضی از ترسناک‌ترین مناطق می‌بره و هر کدوم‌شون به زیبایی ترسیم شدن تا گیم پلی رو فراگیرتر کنن. ویژگی منحصر به فرد بازی دوربین مجازیه که به شما امکان می‌ده از سرنخ‌ها عکس بگیرین. همچنین می‌تونین با استفاده از قلم‌تون، متن روی عکس‌ها رو خط خطی کنین.

بد نیست این مطلب رو هم بخونی: بهترین گوشی برای بازی PUBG

مثل هر بازی ماجراجویی سنتی نقطه و کلیکی، Forever Lost به شما این امکان رو می‌ده تعداد زیادی پازل مرموز مبتنی بر موجودی‌های بازی رو حل کنین. هرچی اتاق‌های بیشتری رو کشف کنین، بازی ترسناک‌تر می‌شه. پازل‌ها هوشمندانه هستن اما اگه خیلی وقت بذارین می‌شه اون‌هارو به صورت آزمون و خطا حل کرد. قابلیت ذخیره خودکار پیشرفت شما رو ثبت می‌کنه.

اغراق نکردم اگه بگم بازی Forever Lost یکی از بهترین بازی‌های ماجراجویی تا به امروز هستش.

Dead Runner بهترین بازی‌های ترسناک برای آیفون

Dead Runner

Dead Runner  از Cannabalt الهام گرفته ، اما ترسناک‌تر از نسخه اصلی هستش. شما باید با هر سرعتی که می‌تونین در یک جنگل شبح وار بدوین و از درخت‌ها دوری کنین چون اگه به درخت برخورد کنین، می‌میرین. همونطور که چند کیلومتر می‌دویین، بازی به طور خودکار سختی رو افزایش می‌ده و جنگل متراکم‌تر می‌شه و اجتناب از شاخه‌ها رو برای شما دشوارتر می‌کنه.

با استفاده از شتاب سنج آیفون، باید گوشی موبایل خودتون رو در لحظه مناسب کج کنین تا از برخورد با درختان جلوگیری کنین. Dead Runner دارای دو حالت بازی هستش. یکی برای دورترین فاصله‌ای که می‌دوین به شما امتیاز می‌ده، و اون‌یکی حالت آزاد بازیه که به شما برای اجتناب از درخت‌ها پاداش می‌ده. بازی واقعا می‌تونه سرعت بالایی داشته باشه، در حالی که در سفری بی‌پایان از کنار درختان مسابقه می‌دین، حملات قلبی جزئی به شما می‌ده.

hysteria project 2 بهترین بازی‌های ترسناک برای آیفون

Hysteria Project 2

Hysteria Project 2  یک بازی ترسناک ماجراجویی آیفون با تصاویری واقع گرایانه هستش. این بازی از حسگر حرکتی گوشی استفاده می‌کنه و به شما یک دید کامل 360 درجه از محیط اطراف‌تون می‌ده.

در این بازی شما نه تنها باید با شخصیت‌های ترسناک روبرو بشین بلکه باید از تله‌های لیزری و دام‌های شعله هم عبور کنین. حل پازل‌های مبتنی بر محیط‌زیست نقشی کلیدی در کمک به شما برای کشف راز عمیقی که در محوطه‌های خالی از سکنه بیمارستان پنهان شده، ایفا می‌کنه. پروژه هیستریا با رمز و رازها، معماها و شخصیت‌های عجیب و غریبش قراره خیلی بترسونتتون.

Prisoner 84 بهترین بازی‌های ترسناک برای آیفون

Prisoner 84

Prisoner 84  یک بازی هیجان انگیز فرار از زندان برای دستگاه های iOS هستش. این بازی عناصر ترسناک بقا رو با اکشن و ماجراجویی ترکیب می‌کنه. شما در نقش یک زندانی قرار می‌گیرین که قصد داره تا از زندان ترایتون که به شدت محافظت می‌شه فرار کنه. شما باید از همه موانع اجتناب کنین، با زندانیان دیوانه مبارزه کنین، پازل هارو حل کنین و از سخت‌ترین زندان امنیتی جهان عبور کنین.

بازی زمانی چالش برانگیز می‌شه که نتونین آیتم‌های مناسب برای باز کردن قفل درهای زندان یا ترکیب کدهای مناسب برای شکستن درهای محافظت شده با رمز عبور رو پیدا کنین. در حالی که Prisoner 84 یک بازی ترسناک معمولی نیست، اما واقعا می‌تونه اون لحظات ترسناکی رو که از یک فیلم اکشن فرار از زندان انتظار دارین، به شما هدیه بده.

NY Zombies بهترین بازی‌های ترسناک برای آیفون

NY Zombies

NY Zombies  شما رو به یاد بازی‌های تیراندازی کلاسیک مثل The House of the Dead و Vampire Night  میندازه. این بازی دارای یک نمای صفحه ثابت هستش که به بازیکن‌ها اجازه می‌ده با استفاده از شتاب‌سنج دستگاه، وقتی که زامبی‌ها برای حمله هجوم میارن، صفحه رو بچرخونین. با استفاده از صفحه لمسی، بازیکن‌ها باید روی یک زامبی ضربه بزنن تا اون رو از بین ببرن.

این بازی دارای مجموعه ای زیبا از سلاح ها هستش که به شما کمک می‌کنه از شر ارواح خلاص شین. اما وقتی موج بزرگی از زامبی‌ها به سمت شما حمله می‌کنن، اوضاع می‌تونه وحشتناک‌تر بشه. شما باید در از بین بردن اون‌ها سریع عمل کنین. از سلاح مناسب استفاده کنین و گلوله‌هاتون رو مدیریت کنین. مکان‌های تاریک نیازه  که یک آتیش روشن کنین تا دید واضحی از زامبی‌های ورودی داشته باشین.

شما همچنین باید بازمانده‌ها رو نجات بدین. همه این جنبه‌ها واقعا ارزش بازی کردن NY Zombies رو افزایش می‌ده. اگه از طرفدارهای بازی‌های ترسناک تیراندازی/بقا هستین، باید این بازی رو تجربه کنین.

STELA بهترین بازی‌های ترسناک برای آیفون

STELA

Stela یک بازی زیبا و تمام عیار هستش. همه چیز، از صداها گرفته تا زیبایی شناسی، کاملا طوری ایجاد شدن تا به شما احساس سردرگمی، ترس و تنهایی بدن. این یک بازی عالی برای بازی در فصل هالووین هستش، به خصوص اگه به دنیاهای پسا آخرالزمانی علاقه دارین.

شما در نقش یک زن جوان بازی می‌کنین که شاهد آخرین روزهای یک تمدن باستانی هستش. شما دقیقا نمی‌دونین دارین چیکار می‌کنین یا به کجا می‌رین، اما باید ادامه بدین. اساسا همه چیز در دنیای اطراف شما برای شما یک تهدید به حساب میاد که این ویژگی استلا رو ترسناک‌تر می‌کنه.

این مطلب رو هم حتما بخون: کنسول بازی چیست

در آخر باید بگم Stela یک بازی زیبا و لذت بخش هستش. علیرغم این‌که در اول بازی نمی‌دونین دقیقا چه اتفاقی در حال رخ دادنه، با مشاهده اتفاقاتی که در جهان اطراف‌تون می‌افته، هم ترس و هم اضطراب رو تجربه می‌کنین.

NEVERSONG بهترین بازی‌های ترسناک برای آیفون

NEVERSONG

در Neversong  شما در نقش پیت بازی می‌کنین، پسری که به تازگی از یک کمای وحشتناک بیدار شده و دوست دخترش رو پیدا کرده و همه بزرگسال‌های شهر مفقود شدن. این وظیفه شماست، بدون این که قربانی هر دشمن و هیولایی که باهاش برخورد می‌کنین بشین، بفهمین چه اتفاقی افتاده.

از همون اول بازی، متوجه می‌شین که یک بازی ساده رو در پیش ندارین. سکانس رویایی در شروع اون‌قدر ترسناک هستش که شما رو مجبور به توقف بازی کنه. بعد از اون، می‌تونین دنیای Neversong رو کاوش کنین، دنیایی که پر از شخصیت‌های رنگارنگ، انبوهی از رمز و راز، و مناظر زیبا با جنبه‌های تاریک پنهانیه که باید کشف‌شون کنین.

این مطلب رو از دست نده: بهترین بازی­‌های ترسناک جهان

بعد از برگشتن از یک سفر، باید یک سفر جدید رو شروع کنین تا دوست دخترتون رو نجات بدین و بفهمین که برای همه بزرگسال‌های شهر چه اتفاقی افتاده. با این حال، کار آسونی در پیش ندارین، شما باید با دشمنان زیادی و حضور تاریکی که همیشه در کمین هستش ، دست و پنجه نرم کنین.

SIMULACRA بهترین بازی‌های ترسناک برای آیفون

SIMULACRA

Simulacra یکی دیگه از بازی‌هایی هستش که مدتیه عرضه شده. این بازی دنباله ای برای Sara is Missing، یکی دیگه از بازی‌های ترسناک عالی و یکی از بهترین بازی‌های ترسناک برای آیفون و آیپد هستش.

در  Simulacra، تلفن شخص دیگه‌ای رو پیدا می‌کنین. شما نمی‌دونین این گوشی مال کیه یا چطوری باید اون رو پس بدین، اما از همون اول می‌دونین که کاسه‌ای زیر نیم‌ کاسه هستش. با شروع به باز کردن اسرار بیشتر در اون تلفن، متوجه می‌شین که چه اتفاقی برای آنا، صاحب تلفن افتاده.

این شگفت انگیزه که چقدر وحشت می‌تونه فقط در یک گوشی وجود داشته باشه. اما توسعه‌دهنده‌ها با افزودن فیلم‌های ترسناک، عکس‌ها و حتی جامپ اسکر کار بسیار جالبی انجام دادن. اگر می‌خواین بترسین، این بازی برای شماست.

سوالات متداول

شما در نقش یک زن جوان بازی می‌کنین که شاهد آخرین روزهای یک تمدن باستانی هستش. اساسا همه چیز در دنیای اطراف شما برای شما یک تهدید به حساب میاد که این ویژگی استلا رو ترسناک‌تر می‌کنه.

5/5 - (1 امتیاز)

2 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدترین ها

عضویت در خبرنامه

لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

همچنین شاید دوست داشته باشید!