به ایسل خوش آمدید

به وقت فناوری برای زندگی!

درباره ایسل

فناوری در زندگی امروزی همه‌چیز را ساده کرده و در نتیجه ذهن افراد این واقعیت را می‌پذیرد که سادگی رمز موفقیت است. از این رو فناوری به وجود آمده تا به شکوفایی زندگی انسان در تمامی زمینه‌ها کمک کند. با نگاه به فناوری در زندگی شخصی و حرفه‌ای افراد عصر حاضر، به راحتی می‌توانیم ایجاد تغییرات روبه‌رشد را احساس کنیم. محصولات تکنولوژی که هر روز به بازار مصرف وارد می‌شوند، یک فرهنگ جدید با خود به ارمغان می‌آورند و انسان به عنوان یک مصرف‌کننده‌، آن را می‌پذیرد و در گذر زمان با توجه به نیازهایش به آن وابسته‌تر می‌شود.
ما در ايسل همواره مي‌كوشيم با فراهم كردن دسترسي سريع و آسان كالاهاي ديجيتالي به‌روز و همچنين با برقراري ارتباط هرچه بيشتر، كامل‌تر و آگاهانه‌تر ميان زندگي روزمره و حرفه‌اي افراد با دنياي فناوري، هموطنان عزيزمان را در راستاي بهره‌مندي هرچه بيشتر از ظرفيت‌ها و امكانات پيشرفته دنيا به واقعي‌ترين شكل ممكن همراهي كنيم تا بتوانیم بر سبک زندگی افراد تاثیر مثبت بگذاریم.

ایسل فعالیت خود را با همت گروهی از تحصیلکرده‌های دانشگاه‌های برتر ایران از سال 1371در صنف کامپیوتر آغاز کرد و پس از آن در سال 1385، با ثبت رسمی شرکت واردات، تامین و فروش تجهیزات موبایل و کامپیوتر با هدف ایجاد دسترسی آسان به کالاهای دیجیتالی پیشرفته به فعالیت خود ادامه داد.
روزبه‌روز با توسعه فضای فعالیت و با توجه به کسب رضایت مشتریانمان و همچنین با همراهی مشتریان وفاداری که با اعتماد به مجموعه همواره برای تامین نیازهای خود در زمینه کالاهای دیجیتالی کنار ما بوده‌اند، این گروه بزرگ‌تر شد و علاوه بر فروش کالاهای دیجیتالی، خدمات ما در بخش مشاوره خرید محصولات نیز توسعه پیدا کرد و روز‌به‌روز در این مسیر پیشرفت کردیم و به تعداد همراهان ما در خانواده ایسل اضافه شده است و امروز ما یک خانواده 120 نفری بزرگ هستیم و به حضور جوان‌های تحصیلکرده و باتجربه در جمع صمیمی خود افتخار می‌کنیم.
تصمیم گرفتیم که همراه با گسترش فناوری و تغییر رفتار مصرف کننده‌ها در روش‌های انتخاب، خرید و دریافت کالا، دامنه فعالیت و خدمت‌رسانی خود را توسعه دهیم تا علاوه بر برقراری ارتباط کامل‌تر و آگاهانه‌تر، مشتریان خود را در فرایند تصمیم‌گیری و خرید کالاهای دیجیتالی صادقانه همراهی کنیم. در همین راستا اکنون تلاش کرده‌ایم تا ایسل تبدیل به یک سامانه خرید آگاهانه کالاهای دیجیتالی شود تا تمامی افراد بتوانند از کاربرد صحیح فناوری در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود بهره‌مند شوند و خرسندیم که علاوه بر خدمت‌رسانی در سامانه آنلاین ایسل، در فروشگاه‌های حضوری ایسل نیز همراه مشتریان خود هستیم.
هدف ما از ایجاد ایسل به شکل امروزی، حضور به عنوان یک فروشنده‌ی کالای دیجیتالی نیست؛ بلکه هدف ما تبديل شدن به قابل‌اعتمادترین و محبوب‌ترین همراه در بخش فناوري است تا قانع‌كننده‌ترين تجربه‌ي ارتباط با دنياي فناوري را همراه با تيمی عالي، مخاطبینی عالي و فرهنگی برتر رقم بزنیم.
امید است بتوانیم در این مسیر با کسب رضایت مشتریانمان همواره سربلند باشیم.

فروشگاه ایسل
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

گالری تصاویر

ایسل! به وقت فناوری برای زندگی

شرکت ما از نگاه آمار و ارقام

0
سال تاسیس
0
تعداد کارمندان
% 0
رضایت کاربران

ایسل! به وقت فناوری برای زندگی