روش های ارسال ایسل

ارسال کالا توسط ایسل

 

ارسال اکسپرس تهران (مناطق 20 گانه)

ارسال اکسپرس ایسل در حال حاضر فقط در شهر تهران (مناطق 20 گانه) به جز نواحی 5، 6، 7 از منطقه 20، و ناحیه 8 از منطقه 15 امکان‌پذیره.

اگه در روزهای شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 14 و در روز پنجشنبه تا ساعت 12 ثبت سفارش داشته باشین، ارسال سفارش در همون روز براتون انجام می‌شه. اگه بعد از بازه زمانی اشاره شده، ثبت سفارش کنین، سفارش‌تون در روز کاری بعد به دست‌تون می‌رسه.

قوانینی که ایسل برای ارسال اکسپرس داره برای روزهای غیر تعطیل هست و ما در روزهای تعطیل هیچ نوع پستی نداریم.

وقتی می‌خواین سفارش‌تون رو بگیرین، باید مدرک شناسایی معتبر به مسئول پست ارائه بدین.

اگه شخص خودتون حضور نداشته باشین یا مدرک شناسایی معتبری ارائه نکنین، کالای خریداری شده بازگردونده می‌شه و بعد از هماهنگی دوباره و پرداخت هزینه‌های مربوطه، کالا براتون ارسال می‌شه.)

چون سلامتی‌تون برامون خیلی مهمه، به خاطر شرایط کرونا، پرداخت در محل فقط با کارت بانکی‌تون ممکنه.

در روش ارسال اکسپرس ایسل، هزینه ارسال رو همون زمان ثبت سفارش پرداخت می‌کنین و نیازی به پرداخت هزینه دوباره موقع تحویل نیست.

 

ارسال کالا توسط پیک ایسل

 

 

تحویل حضوری

الان تحویل حضوری ایسل برای استان تهران و البرز در آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان میرزایی زینالی شرقی، پلاک 55، طبقه اول امکان‌پذیره.

اگه ثبت سفارش‌تون در روزهای شنبه تا چهارشنبه، تا ساعت 14 انجام بشه، با هماهنگی پشتیبانی ایسل، تحویل کالا در بازه زمانی 16 تا 17 انجام می‌شه و در صورتی که سفارش‌تون رو در روز پنجشنبه تا ساعت 12 ثبت کنین، با هماهنگی پشتیبانی ایسل، تحویل کالا در بازه زمانی 14 تا 15 امکان‌پذیره. اگه ثبت سفارش بعد از بازه‌های زمانی گفته شده انجام بشه، تحویل حضوری در طول فاصله زمانی اعلامی در روز کاری بعد انجام خواهد شد.

زمان تحویل سفارش نیازه که کارت شناسایی معتبر ارائه بدین.

تحویل کالا حضوری ایسل

 

 

ارسال پست

در روش ارسال پستی ایسل، سفارش‌ها طی 24 ساعت کاری به اداره پست تحویل داده می‌شه و زمان تحویل کالا به مشتری‌ها، به شرایط کاری اداره پست شهر شما بستگی داره. هدف ایسل اینه که سفارش‌ها هرچه زودتر آماده‌سازی و به پست ارسال بشن تا کالا زودتر به دست شما مشتری‌های عزیز برسه.

در روش ارسال با پست، هزینه ارسال توسط شما پرداخت شده و در زمان تحویل بسته پستی نیاز نیست دوباره هزینه‌ای پرداخت کنین.

نحوه تحویل کالا

در زمان تحویل سفارش ارائه کارت شناسایی معتبر لازم و ضروریه. کارت شناسایی‌تون باید حتما به اسم شخص خودتون باشه.

ایسل، نمی‌تونه کالایی که سفارش دادین رو در مکان‌های عمومی مثل: کافی‌نت، رستوران، کافی‌شاپ، هتل و شبیه به این‌ها به دست‌تون برسونه و آدرسی که برای تحویل بهمون می‌دین، باید دقیق و قابل استناد باشه.

در زمان تحویل کالا، بسته رو باید در حضور نماینده شرکت در تحویل اکسپرس تهران و مأمور پست در روش ارسال پست، باز کنین و بعد از این که تعداد و مدل محصول رو کنترل کردین و با فاکتورتطبیق دادین، رسید تحویل رو امضا کنین. اگه به موردی اعتراض دارین، در زمان حضور نماینده حمل کالا، قابل پیگیریه. اما بعد از تحویل کالا و گرفتن رسید، مسئولیت به عهده شخص شماست و فروشگاه ایسل هیچ مسئولیتی نداره.

اگه هر مورد مشکل و آسیب‌دیدگی رو بعد از طی 24 ساعت کاری از زمان تحویل و بدون صورت جلسه شرکت پست، اعلام کنین قابل قبول نخواهد بود.

ارسال پستی کالا توسط پست

 

 

روش‌های پرداخت ایسل

پرداخت آنلاین

پرداخت امن به وسیله همه کارت‌های عضو شتاب از طریق درگاه اینترنتی امکان پذیره.

پرداخت در محل

به ‌دلیل شرایط کرونایی پرداخت فقط با کارت بانکی شما ممکن هست.

اگه تماس مرکز پشتیبانی ایسل زرو جواب ندین، برای تأیید سفارش یا هماهنگی دریافت کالا، سفارش‌تون لغو می‌شه.

همینطور اگه در بازه زمانی مشخص شده، برای دریافت سفارش‌تون مراجعه نکنین هم، سفارشی که انجام دادین لغو خواهد شد.

ایسل | فروشگاه اینترنتی انواع گوشی‌های موبایل و لوازم جانبی

ما در ايسل همیشه تلاش کردیم تا در کنار حفظ ارزش‌هامون و با فراهم كردن دسترسی سريع و آسون به كالاهای ديجيتالی و به‌روز، ارتباط كامل‌تر و آگاهانه‌تری رو بین زندگی روزمره و حرفه‌ای افراد با دنیای فناوری ایجاد کنیم. ما در کنار هموطن‌های عزيزمون هستیم تا از ظرفيت‌ها و امكانات پيشرفته دنيا به واقعی‌ترين شكل ممكن استفاده كنيم.