چهارشنبه
۳ ارديبهشت ۱۳۹۳
۱۷:۱۷
از دیگران
یادداشتیادداشت
گفتگوگفتگو
گزارشگزارش
مقالهمقاله
اعتیاد ‌از‌ نوعی ‌دیگرامین رحیمی
۸۷.۱۲.۵
تقسیم بازار اپراتورها (1)محمد رضایی
۸۷.۹.۲۵
پیامک و كاركردهای سیاسی–اجتماعی آنمنیره‌عرب/مجتبی مقصودی
۸۷.۸.۲۲

از دیگراناز دیگران
جمعه ۳ آبان ۱۳۸۷ - ۱۴:۲۲0

گشت‌وگذار در بازار موبایل مجتمع پایتخت

پایگاه خبری مخابرات سلولی – ایسل / گروهِ «از دیگران»:
مپاساژ پایتخت بعنوان یکی از عمده ترین مراکز، عرضه گوشی تلفن همراه و ملحقات آن، برای پاسخگویی به درخواست های متقاضیان بی شمار و رو به رشدش فعالیت خود را شدت بخشیده و بعنوان مرجع معتبری در راه مطالعه و ارزیابی بازار گوشی همراه جایگاه خود را تثبیت کرده است.

موبنا- بعضی از عرضه کنندگان و دست اندرکاران این مجموعه که در سطح وسیعی فعالیت می کنند، هرگونه مقایسه ای میان این مرکز با سایر مراکز خریدوفروش گوشی همراه را نمی پسندند اما شمار روز افزون مراجعه کنندگان به این مجموعه نشان از موفقیت های بازرگانان، عرضه کنندگان و فروشندگان مرتبط با آن را دارد.
امیر حقیقی یکی از دست اندرکاران بازار تلفن همراه پایتخت در گفت و گوبا خبرنگار موبنا تاکید کرد که بخشی عظیمی از شهروندان تهرانی و شهرستانی با مراجعه به پاساژ پایتخت می توانند آنچه را که در نظر دارند از معتبرترین برندها، مجهز به آخرین فناوری روز و جدیدترین و شکیل ترین طرحها تهیه کنند.
پیش از این بجز بازار جمهوری، مرکز دیگری برای خرید وفروش و تعمیرات گوشی تلفن همراه وجود نداشت ومردم همه مناطق شمال، جنوب، غرب و شرق تهران با دایره انتخاب محدودتر، ناگریز بودند به بازار جمهوری مراجعه کنند.
یکی از مراجعان به این پاساژ که گوشی مورد نظرش را یافته بود و خوشحال به نظر می رسید، از اینکه این مراکز نسبت به بازار جمهوری در فاصله نزدیکتری از خانه اش قرار دارد اظهاررضایت کرد.
این خانم دانشجو در عین حال به خبرنگار ما گفت که فعالیت این مرکز دو تاثیرعمده دارد نخست اینکه مردم منطقه وسیعی از حوزه شهری تهران که به این مرکز نزدیکترند، مجبور نیستند برای طی کردن فاصله دورتری تا بازار جمهوری وقت و هزینه بیشتری را صرف کنند و از سوی دیگر با احداث این مرکزشاهد شکستن انحصار بازار تلفن همراه در یک منطقه و جمعیت خاص هستیم.
پاساژ پایتخت در شمال تهران این روزها در حالی دامنه فعالیتهایش را توسعه می دهد که دو طبقه از طبقات پنجگانه آن به گوشی تلفن همراه و یک طبقه هم به تعمیرات گوشی همراه اختصاص دارد.
در دو طبقه دیگر این پاساژ نیز که نسبت به طبقات دیگر به تازگی محصولات خود را عرضه می کنند و فعال شده اند علاوه بر گوشی تلفن همراه سایر محصولات و تجهیزات مرتبط با فناوری ارتباطات و مخابرات همچنین نمونه هایی از رایانه های پیشرفته، نوت بوک و آخرین دستاوردهای دوربین عکاسی به شکل خاص و گلچین در معرض دید علاقه مندان و متقاضیان قرار گرفته اند.

نظرات کاربران


مطلع: کارخانجات مخابراتی ایران متقاضی حضور درمزایده اپراتور سوم گشت‌وگذار در بازار موبایل مجتمع پایتخت تنظیمات استفاده از سرویس اینترنت همراه اول اعلام شد ارتباط CPها با شبکه همراه‌اول برقرار شد راه‌اندازی سی‌ویك سایت GSM روستایی در کرمانشاه چگونگی دریافت دوباره پیامك فعال‌سازی GPRS همراه‌اول عطوفی: همراه‌اول ابزاری برای سوزاندن سیم‌کارت از راه دور ندارد خسروی به ایرانسل بابت سیم‌کارت‌های بی‌نام و کلاهبرداری‌ها و مزاحمت‌های مربوطه، اخطار جدی داد و خواستار حذف آن تا پایان سال شد رهبر مسيحيان قبطي مصر اعتراف از طريق تلفن‌همراه را ممنوع کرد پیشنهاد بررسی آثار تشعشعات تلفن‌همراه در مؤسسه استاندارد گزارشی از بازار خدمات مخابراتی ژاپن برای ساخت تلفن نسل چهارم، نوكیا با وریزون همكاری می‌كند ضوابط واگذارى بلوکى سهام به صورت نقد و اقساط اعلام شد افتتاح عمارت کلاه فرنگی با حضور دکتر سلیمانی و دکتر حداد عادل قطعيت معامله مخابرات تا 30 روز کاري آينده محرز مي شود